Czytasz: 34-latek znęcał się nad babcią

34-latek znęcał się nad babcią

Policjanci prewencji z Tarnowskich Gór zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o znęcanie się nad swoją 74-letnią babcią.

Prokurator zastosował wobec zatrzymanego policyjny dozór, nakaz opuszczenia domu oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.

Pijany 34-latek wszczął awanturę ze swoją 74-letnią babcią. W czasie kłótni zaatakował i pobił kobietę. Ta skontaktowała się ze swoją córką - matką agresora, która powiadomiła policjantów. Wezwani na miejsce mundurowi obezwładnili awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.

Okazało się, że od blisko dwóch lat mężczyzna dopuszcza się przemocy fizycznej i psychicznej wobec swojej babci. Usłyszał już zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Nakazał mu też opuścić mieszkanie, w którym do tej pory przebywał wspólnie z 74-latką oraz zakazał mu zbliżania się do babci. Za przemoc domową i uszkodzenie ciała grozi mu do 5 lat za kratami.

Czytaj więcej