Silesion.PL

serwis informacyjny

29 PLN bez ryzyka na esport w kalendarzu adwentowym eWinner

Ruszył świąteczny maraton, a legalny polski bukmacher eWinner startuje z TYPowym Kalendarzem Adwentowym. Bukmacherzy z eWinnera przygotowali zestaw ulubionych promocji oraz konkursów na swoich kanałach Social Media.

4 grudnia 2020

1 – PRZYGOTUJ KUPON

Jesteś fanem esportu? A może dopiero zaczynasz przygodę z tym tematem i szukasz bezpiecznego startu? Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego! Przygotuj dowolny kupon AKO z wydarzeń Polskiej Ligi Esportowej. Co dalej?

2 – ZAGRAJ ZA 29 PLN

Zadbaj o kurs minimalny kuponu w wysokości 2.50 i obstaw go za równe 29 PLN z konta głównego. Pamiętaj, że akcja trwa tylko dziś (04.12)!

3 – ODBIERZ 29 PLN

Jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się zwycięski na Twoje konto trafi wygrana. Jeśli tym razem Ci się nie powiedzie otrzymasz bonus w wysokości 29 PLN. Pamiętaj o podatku. Aby otrzymać pełną stawkę zagraj za 32,96 PLN.

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinner: zwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

Zasady zwrotu z kodem LegWin:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).