Silesion.PL

serwis informacyjny

200 aut na dachu? 16 września superauta w katowickim Supersamie podczas V Zlotu Klasyków

fot. Supersam

Na dachu Supersamu w Katowicach zaplanowano wyjątkowe wydarzenie motoryzacyjne, które przyciągnie miłośników klasyków samochodowych. V Zlot Klasyków na dachu Supersamu odbędzie się w sobotę, 16 września, między godziną 14:00 a 19:00, na parkingu na dachu tego centrum handlowego.

Tegoroczna edycja imprezy, jak co roku, obfitować będzie w liczne atrakcje dla uczestników. Wydarzenie jest współorganizowane przez Tyski Ruch Klasyków oraz firmę Charlie Food & Friends, która zapewni strefę gastronomiczną, gdzie można będzie delektować się ulubionymi potrawami.

Organizatorzy serdecznie zapraszają całe rodziny na dach Supersamu, gdzie będzie można podziwiać wyjątkowe pojazdy. Na terenie imprezy zaprezentowanych zostanie aż 200 klasycznych samochodów. Dzięki starannej opiece właścicieli, wiele z tych oldtimerów prezentuje się lepiej niż w momencie opuszczenia fabryk 30 czy 50 lat temu.

Podczas wydarzenia, 10 z tych klasyków zostanie wyróżnionych przez jurorów i znajdzie się w gronie TOP 10, a jedno auto otrzyma specjalną nagrodę przyznawaną przez publiczność. Poza tym, uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, zarówno dla dorosłych, jak i dla młodych fanów motoryzacji.

Dla najmłodszych entuzjastów motoryzacji przygotowano kącik kreatywnej twórczości, gdzie będą mogli budować swoje własne pojazdy z klocków LEGO. Najlepsi konstruktorzy zostaną nagrodzeni zestawami klocków.

Ponadto, każdy uczestnik będzie miał okazję sprawdzić swoją wiedzę motoryzacyjną i zgarnąć atrakcyjne upominki.

Warto zaznaczyć, że wydarzenie odbędzie się 16 września 2023 roku, w godzinach od 14:00 do 19:00, na dachu Supersamu w Katowicach. Najważniejszą informacją dla wszystkich zainteresowanych jest fakt, że wstęp na imprezę jest oczywiście bezpłatny.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024