Silesion.PL

serwis informacyjny

20 PLN bonus na Ekstraklasę w SuperBet

20 PLN bonus na Ekstraklase w SuperBet

20 PLN bonus na Ekstraklase w SuperBet

Piłkarska Ekstraklasa wróciła na ligowe boiska! Kibicuj razem z SuperBet od piątku do poniedziałku i odbierz 20 PLN bonus!

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje w jaki sposób wziąć udział w promocji SUPERBET w dniach 04-07.02.2022 roku.

W jaki sposób otrzymać bonus 20 PLN?

 1. Zaakceptuj udział w promocji klikając wyskakujące okienko po zalogowaniu.
 2. Postaw zakład pojedynczy, lub akumulowany na mecze Ekstraklasy, z oferty przedmeczowej i/lub na żywo.
 3. Minimalny kurs kuponu to 1.60 dla singli i każdego zdarzenia w kuponach akumulowanych.
 4. Stawka minimalna to 20 PLN.

Weź pod uwagę fakt, że objęty promocją zakład musi zostać złożony z konta depozytowego i zostać rozliczony w obrębie jednego dnia objętego promocją.

Bonus 20 PLN zostanie przelany na konto Gracza do 24 godzin od rozliczenia kuponu.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Warunki przyznania bonusu Bonus za Ekstraklasę 20 PLN:

 • Aby przystąpić do promocji na stronie Operatora, należy zaakceptować udział w ofercie, poprzez wyskakujące okienko (pop-up), które pojawi się po zalogowaniu na konto gracza.
 • W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią zakład pojedynczy z minimalnym kursem 1.60 za stawkę minimum 20 PLN lub postawią zakład AKO z minimum 2 zdarzeniami na kuponie, gdzie każda z wybranych selekcji ma kurs przynajmniej 1.60, za stawkę minimum 20 PLN
 • W celu otrzymania bonusu za Ekstraklasę 20 PLN, gracz zobowiązany jest do postawienia zakładu na dowolny mecz Ekstraklasy z oferty regularnej organizatora.
 • Promocyjny kupon musi zostać złożony z konta depozytowego. Stawka kuponu promocyjnego to minimum 20 PLN.
 • Ofertą objęte są zarówno kupony pojedyncze jak i akumulowane, postawione wyłącznie na mecze Ekstraklasy z oferty przedmeczowej i/lub na żywo.
 • Jeżeli na promocyjnym kuponie znajdzie się jakiekolwiek inne zdarzenie, niż mecz Ekstraklasy z oferty regularnej zakładów, nie kwalifikuje się do otrzymania bonusu.
 • Kwota bonusu wynosi dokładnie 20 PLN.
 • Gracz może otrzymać tylko jeden bonus, niezależnie od ilości postawionych kuponów w czasie trwania promocji
 • Bonus zostanie przyznany wyłącznie za zakłady postawione i rozliczone w danym dniu objętym promocją. Na przykład: Zakład postawiony w dniu 05.02.2022 roku, musi zostać rozliczony tego samego dnia, aby kwalifikował się do otrzymania zwrotu.
 • Bonus zostanie aktywowany na koncie Gracza najpóźniej 24 godziny po zakończeniu promocji.
 • Bonus może zostać wypłacony w momencie spełnienia warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
 • Kupony z zakładki „Specjalne”, zakładki „Gry Karciane” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 • Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej Promocji..
 • Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
 • Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023