Czytasz: 2 mln widzów obejrzało wczoraj „Diagnozę”

2 mln widzów obejrzało wczoraj „Diagnozę”

"Rybnik jest nie tylko tłem tego serialu".

Jesteśmy po premierze pierwszego odcinka „Diagnozy”. Wczoraj o godz. 21:30 serial zgromadził przed telewizorami średnio 1,97 mln widzów. Stacja TVN w czasie jego emisji była liderem w rynku – tak wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Na premierę serialu do stolic zaproszeni zostali przedstawiciele rybnickiego magistratu, przypomnimy, że to m.in. w Rybniku kręcona była „Diagnoza”.

- Rybnik jest nie tylko tłem tego serialu, ale jest jego jednym z głównych bohaterów – powiedział po premierze serialu prezydent Rybnika Piotr Kuczera.

- Mogę zdradzić, że w pierwszym odcinku zobaczymy m.in. ważną scenę w parku tematycznym, wnętrze hotelu „Magnolia”, które gra siedziba Radia 90 czy chwałowickie familoki, w pięknym nocnym ujęciu. W pierwszym odcinku sporo się dzieje, poznajemy główną bohaterkę, czyli Annę Nowak z piękną rolą pani Mai Ostaszewskiej, kiedy ląduje w Katowicach, a następnie w wyniku wypadku dostaje się do rybnickiego szpitala. Już w pierwszym odcinku Rybnik odgrywa ważną rolę, jest pięknie pokazany, a wierzę, że w kolejnych odcinkach będzie podobnie – dodaje prezydent.

Gdzie oglądać Diagnozę?

Zdrada serialowych wątków może zaciekawić tych, którzy pierwszy odcinek wczoraj przegapili. Nic jednak straconego w sieci można oglądać go już bezpłatnie.

Serial „Diagnoza” emitowany będzie w każdy wtorek o godz. 21.30. Serial oglądać można również w internetowej platformie telewizji za pomocą strony player.pl.

Czytaj więcej