Silesion.PL

serwis informacyjny

2. kolejka Polskiej Hokej Ligi pełna emocji

2 kolejka Polskiej Hokej Ligi pelna emocji

2 kolejka Polskiej Hokej Ligi pelna emocji

Kolejne dwa mecze Polskiej Hokej Ligi za nami. Spotkanie zespołu Zagłębie Sosnowiec z GKS Tychy było pełne emocji. W pierwszej tercji padła jedna bramka – celny strzał na konto GKSu oddał Mateusz Ubowski. W drugiej tercji walka była wyrównana i obie drużyny nie zdołały strzelić gola. Dopiero w trzeciej części meczu Zagłębie odgryzło się, gdy krążek w bramce umieścił Nikita Bucenko. Ze spotkania zwycięsko wyszedł GKS Tychy, zdobywając dwie bramki na przestrzeni trzech minut przed syreną końcową – strzały oddali Radosław Galant oraz Jakub Bukowski.

Mecz JKH GKS Jastrzębie kontra Tauron Podhale Nowy Targ został całkowicie zdominowany przez zawodników z Nowego Targu. Pomimo wielu prób, graczom Jastrzębia ani razu nie udało się umieścić krążka w bramce przeciwników. Zespół z Nowego Targu zdobył cztery bramki – pierwszą trafił Martin Przygodzki, kolejne dwie Bartłomiej Neupauer, a ostatnią Ołeksij Worona.

  • Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)

Bucenko 41 – Ubowski 8, Galant 57, Bukowski 58

  • JKH GKS Jastrzębie – Tauron Podhale Nowy Targ 0:4 (0:3, 0:0, 0:1)

Przygodzki 11, Neupauer 12, Neupauer 17, Worona 46

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author