Czytasz: 11 gwiazd, które w tym roku wystąpią w Polsce!

11 gwiazd, które w tym roku wystąpią w Polsce!

To będzie muzyczny rok. Największe gwiazdy przyjadą do Polski. Fani zacierają ręce i kupują bilety. Jakich koncertów nie możemy się doczekać?

Rolling Stones

Ten koncert wzbudza najwięcej emocji. Rolling Stones to przecież jedna z największych rockowych gwiazd na świecie. Kto nie chciałby ich usłyszeć na żywo!

wikipedia

Ponadto, występ w Polsce pozostaje na razie w fazie spekulacji. Grupa ma zagrać w naszym kraju w ramach europejskiej trasy koncertowej. Ale kiedy i gdzie – tego jeszcze nie wiemy. Mówi się, że Stonesi zagrają w Warszawie i że będzie to czerwiec. Mick Jagger, Keith Richards, Ron Wood i Charlie Watts mają w sumie 300 lat i sprzedanych ponad 300 milionów płyt. Jeśli ich polski koncert się potwierdzi to byłby to piąty występ Stonesów w naszym kraju. Przypomnijmy, rockmani zagrali w stolicy dwukrotnie w 1967 roku. W 2007 znów przyjechali do Warszawy. A dziewięć lat wcześniej na ich koncercie bawiła się chorzowska publiczność na Stadionie Śląskim.

David Guetta

wikipedia

Jeden z najpopularniejszych didżejów świata wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie. Nie zabraknie najgorętszych hitów takich jak „2U”, „Titanium” czy „Dangerous”.

Mocnym muzycznym akcentem rozpocznie się ten rok. David Guetta zaprezentuje swój didżejski set już 27 stycznia o godz. 20. Bilety w cenie 235-295 złotych.

 

 

 

Depeche Mode

A już w lutym występ słynnej brytyjskiej grupy Depeche Mode. Muzycy zagrają w naszym kraju aż trzykrotnie – w Krakowie, Łodzi i Gdańsku. Depeszowcy zagrali w lipcu na stadionie narodowym w Warszawie. A w tym roku powracają ku uciesze fanów i wszystkich tych, którzy nie załapali się na warszawski występ.

Depeche Mode do Polski przyjedzie w ramach trasy Global Spirit Tour.

Jest to to 18 trasa koncertowa zespołu i pierwsza od trzech lat. Koncerty odbędą się 7, 9 i 11 lutego, a bilety kosztują od 249 do 399 złotych.

wikipedia

The Kelly Family

Ten koncert jest spełnieniem marzeń milionów fanów na całym świecie. Rodzina Kellych wyjechała ze Stanów Zjednoczonych do Hiszpanii w latach 60. Daniel poślubił opiekunkę swoich dzieci i zaczął śpiewać z całą rodziną w metrze, zbierając datki do kapelusza. Czwórka dzieci nie chodziła do szkoły, za to uczyła się grać na instrumentach. Rodzina została zauważona i zapraszana do programów telewizyjnych, a potem na festiwale. Rozpoczęły się trasy koncertowe, w czasie których rodzina samodzielnie ustawiała sobie scenę, była producentami, menadżerami i odpowiadali za nagłośnienie.

W 1994 roku wydali album „Over the Hump” i tak rozpoczęła się ich światowa kariera.

Po 12 latach Kelly Family wrócili na scenę z nową płytą. Jak brzmi słynna grupa po latach? Przekonamy się 6, 7 i 8 kwietnia. Zagrają kolejno w Gdańsku, Łodzi i Krakowie. Bilety kosztują od 119 złotych.

Metallica

Metallica ruszy w wielką trasę koncertową z albumem Hardwired... To Self Destruct! Nowy krążek miał premierę 18 listopada 2016 roku i od razu znalazł się na pierwszych miejscach list sprzedaży na całym świecie przekraczając 800 tysięcy sprzedanych kopi w ciągu tygodnia od premiery. Trasa rozpocznie się od dwóch koncertów w Amsterdamie. 28 kwietnia zespół zagra w krakowskiej Tauron Arenie.

Koncert jest w całości wyprzedany, a bilety rozeszły się w kilka minut!

 

wikipedia

 

Bryan Adams

Kanadyjski wokalista, znany z takich przebojów, jak „(Everything I Do) I Do It For You” i „Summer Of ‘69” zagra 5 maja 2018 w hali Torwar w Warszawie.

wikipedia

Muzyk tworzy od ponad 30 lat i jest jednym z najbardziej znanych artystów na świecie.

Bilety na jego koncert zaczynają się od 199 złotych.

Gorillaz

Gorillaz w Katowicach. (fot. Artur Rawicz)

Pierwsze polskie koncerty tej grupy mamy już za sobą. Grupa wystąpiła w Warszawie i w Katowicach. Muzyczny projekt tworzony przez Damona Albarna i Jamie Hewletta zawita do Polski już drugi raz w ciągu roku. Teraz będziemy mieli szansę zobaczyć wirtualny zespół podczas jednego z największych festiwali w Europie.

Chodzi o Opener Festival, który odbędzie się na początku lipca w Gdyni. 

Karnety na festiwal kosztują: 259 (jednodniowy), 399 (weekendowy) oraz 579 (4 dniowy). 

 

Bruno Mars

wikipedia

Swoje największe hity artysta zaśpiewa na gdyńskim Festiwalu. Autor hitu Uptown Funk czy That's What I Like przyznaje, że swój miękki wokal zawdzięcza temu, że w szkole średniej śpiewał dziewczynom. Miłośnicy tego amerykańskiego artysty filipińskiego pochodzenia usłyszą go 7 lipca w czasie Openera.

Karnety na festiwal kosztują: 259 (jednodniowy), 399 (weekendowy) oraz 579 (4 dniowy). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Guns N’Roses

Zespół Guns N’ Roses wystąpi 9 lipca roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie!

wikipedia

Odrodzone Guns N' Roses i ich trasa Not In This Lifetime Tour nie zwalniają tempa. Za produkcję trasy odpowiada Live Nation, a rozpocznie się ona 3 czerwca na berlińskim Olympiastadion z zaplanowanymi koncertami w Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Belgii, Hiszpanii, Holandii, Polsce, Norwegii, Szwecji i kilkoma datami w Niemczech. Po raz pierwszy w historii zespołu rockowe ikony zagrają w Estonii, na odnowionym Tallinn Song Festival Grounds. Bilety kosztują od 220 zł.

 

Pearl Jam

Historia Pearl Jam ma swój początek w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych XX wieku. To zespół grunge'owy założony w amerykańskim Seattle.

Wraz z zespołami Nirvana, Alice in Chains, oraz Soundgarden zaliczany do tzw. "Wielkiej Czwórki z Seattle".

Grupa zagrała w 2007 roku na Stadionie Śląskim, promując swoją płytę zatytułowaną po prostu „Pearl Jam”. W tym roku zespół wystąpi 3 lipca na krakowskiej Tauron Arenie. Bilety kosztują 335 - 375 złotych. 

wikipedia

Ed Sheeran

Na koncert tego brytyjskiego wokalisty czeka cała Polska. Autor takich hitów jak Shape Of You, Castle On The Hill oraz Galway Girl wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie.

Koncert gwiazdora jest tak dużą sensacją, że bilety na jego występ wyprzedały się w godzinę. Na wtórnym rynku dostaniemy je teraz za tysiąc złotych. Na australijskie koncerty Sheerana bilety są dwukrotnie tańsze. Muzyk zagra w naszym kraju 11 i 12 sierpnia.

Czytaj więcej