Czytasz: 1 maja - wielki bieg Silesion Extreme Run!

1 maja - wielki bieg Silesion Extreme Run!

Tego dnia musisz być z nami w Bobolicach.

To będzie święto biegaczy i biegania. Bo bieganie to magiczny świat. Bieganie ma swój rytm. Z każdym krokiem nabiera uroku, pełni, głębi. Każdy kilometr ma swój charakter. Od pierwszych, rozkręcających, rozgrzewających, dających przedsmak emocji i radości, przez kolejne, dające niewyobrażalny wrzut endorfin, jak zdrowy narkotyk, po ostatnie, będące walką, próbą charakteru, siły i odporności. Te ostatnie pokazują ci, kim jesteś. Ile w tobie wojownika, ile waleczności, jak bardzo jesteś odporny na podszepty diabła, mówiącego za każdym rogiem: odpuść, odpocznij, stań, będzie ci lepiej. Bieganie to życie. Dla wielu z nas, biegowych nałogowców, to prawie całe życie. 

Przez 5 weekendów korzystaliśmy z gościnności Stadionu Śląskiego. Fantastyczny obiekt, po latach ciągnącego się remontu, wreszcie pokazał fantastyczną, nowoczesną twarz. Niesamowite rozmiary, cudowna kolorystyka, ultranowoczesna bieżnia, profesjonalne zaplecze. Zdał celująco pierwszy egzamin kiedy pokonaliśmy Koreę 3:2. Wcześniej gościł Was, internautów zaproszonych przez Silesion.pl.

Teraz przyszedł czas na sprawdzian w terenie. 

1 maja 2018! 

Tę datę wbijajcie w kalendarz już dziś. W przepięknych plenerach Jury Krakowsko Częstochowskiej przygotowaliśmy dla Was 3 trasy. Pierwsza, 5 kilometrowa, to bieg rodzinny. Druga, 10 kilometrów, dla zapalonych biegaczy. I trzecia - ekstremalna - dla prawdziwych twardzieli. Dla tych, którym nawet maraton to mało. Przed nimi starcie z 50 kilometrami traktów, ścieżek i leśnych ostępów. 

Panie i Panowie, maniacy, biegacze i aktywni - zapraszamy na Silesion Extreme Run!!!

1 maja, w bazie zlokalizowanej wokół fantastycznego zamku Bobolice, czekamy na Was z masą atrakcji. Kuchnia, gry i zabawy dla dzieci, możliwość podziwiania cudów motoryzacji, koncerty ale przede wszystkim trasa i bieg. Wyzwanie. Emocje. Rywalizacja. Musisz tam być.

Zapraszamy 1 maja 2018 do Bobolic na wielkie, rodzinne bieganie.

To będzie wielkie święto! Silesion Extreme Run - musisz tam być.

Zapisy tuż obok, w specjalnej sekcji stworzonej na naszym portalu. Wystarczy wypełnić i wysłać. Tam także znajdziecie rady, opis trasy, wywiady z ekspertami z katowickiej AWF, wszystko, co pozwoli Wam przygotować się do startu. A potem świetnie bawić!